Skupinové akce

Zajistíme pro vás zábavnou aktivitu na vaší akci! Pro skupinové akce máme speciální cenové nabídky. Umíme zajistit dovoz prken na domluvené místo, v místě zajistit jejich pravidelné dobíjení, poskytnutí ochranných pomůcek, školení jezdců o základech bezpečné jízdy, vysvětlení základů ovládání a vždy usměvavý personál, který rád zodpoví všechny dotazy.

Balíček pro skupiny v Praze (s instruktorem)

Zajistíme dopravu prken na smluvené místo, instruktor vám vysvětlí základy ovládání a jízdy. Poté společně vyrazíte na předem domluvenou trasu (například cyklostezka v Troji nebo Vysočanech). Délka výletu dle zvolené varianty a domluvy mezi 7 a 18 km a časově 1,5 – 3 hodiny (vč. krátké zastávky na občerstvení a případné dobití).

Cenu skupinových balíčků najdetete v ceníku.

Narozeninové oslavy

Objednejte pro oslavence a všechny jeho hosty nevšední aktivitu! Díky našim službám se z narozeninové oslavy stane nezapomenutelný zážitek. Všem zájemcům o jízdu vše pečlivě vysvětlíme, nastavíme jízný mód dle pokročilosti jezdce a jízdu si užijí jak úplní začátečníci, tak zkušenější jezdci.

Rozlučky se svobodou

Proč nezačít rozlučku se svobodou trochou adrenalinu? Dopřejte ženichovi nezapomenutelný den a nechte ho zažít pocit svobody, kterým vás jízda na elektrickém longboardu naplní. Prkna dovezeme na vámi určenou adresu, vysvětlíme základy ovládání a bezpečné jízdy a můžeme vyrazit!

Teambuilding

Umíme zajistit aktivitu i na vaši teambuilding akci. Doprava na místo, instruktáž zájemců o aktivitu, poskytnutí ochranných pomůcek, zodpovídání dotazů a vždy usměvavý personál. Možnost uspořádání soutěže.

Pokud jste event agentura a hledáte nevšední aktivitu pro vaší akci, neváhejte se nám ozvat. Rádi s vámi probereme všechny možnosti a detaily.

Cena

Pro kalkulaci ceny pro skupinové akce nám prosím napište poptávku na náš e-mail nebo zavolejte. Nezapomeňte prosím uvést informace o místě konání akce, času kdy bude probíhat a přibližný počet návštěvníků (potencionálních zájemců o aktivitu).

Rádi s vámi detaily zkonzultujeme po telefonu: 775 333 959